2930
Úvod Žáci Sezóna 2013-2014 - Obvodovka

Obvodové kolo - Střítež nad Bečvou

3. května 2014

Dne 3. května 2014 se na fotbalovém hřišti ve Stříteži nad Bečvou konalo obvodové kolo hry Plamen. Jedná se o základní kolo celostátní hry Plamen, ze kterého šest nejlepší družstev z kategorie starší žáci a vítěz kategorie mladší žáci, postupují do okresního kola. Celkově se do Stříteže sjelo 5 družstev mladších žáků a 9 družstev starších žáků. Pro nepřízeň počasí byla zrušena disciplína 4x60 metrů s překážkami, na které dětem hrozilo nebezpečí zranění. Nejlépe se v kategorii starších žáků dařilo Veselé, která zvítězila ve většině disciplín, a proto si ze Stříteže odvezla první místo a společně s Prostřední Bečvou, Hutiskem - Solancem, Lešnou, Valašskou Bystřicí a Dolní Bečvou také postup do okresního kola. V kategorii mladších se o celkové první místo prala Veselá s Prostřední Bečvou. Z boje nakonec lépe vyšla Prostření Bečva, a tak si také zajistila postup do okresního kola. Soutěž se celkově velmi vydařila, jen počasí příliš nepřálo, ale i tak byli přítomní diváci svědky pěkných sportovních výsledků.